استخدام ماموت >

استخدام در ماموت

گروه توسعه مدیریت ویانا

گروه توسعه مدیریت ویانا با سرمایه گذاری بخش خصوصی و اتکا به نیروهای توانمند و دانش ‏آموخته از دانشگاههای معتبر داخلی، با محوریت توسعه مدیریت و گسترش کاربرد راهکارهای مدیریتی در کشور فعالیت میکند. محور اصلی فعالیت گروه توسعه مدیریت ویانا بر اساس تجربیات و سوابق قبلی، درک نیازهای شرکتها، فضای کسب و کار کشور و ظرفیتهای بازار شکل گرفت و در حال حاضر این شرکت در راستای دستیابی به اهداف استراتژیک خود خدمات متنوعی را در حوزه های زیر برای صنایع مختلف ارائه می‏کند:
• طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم‌های اداری و منابع انسانی
• طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم‌های ERP
• مشاوره مدیریت
• طراحی و مهندسی فرآیندهای سازمان
• فناوری اطلاعات و ارتباطات
• طراحی وب
ما در گروه توسعه مدیریت ویانا معتقدیم که هر شرکتی نیازمند الگویی مختص به خود جهت برنامه ‌ریزی هدفمند و در تطابق کامل با مقتضیات سازمان جهت پیاده‌ سازی هر چه مؤثرتر راهکارهای مدیریتی می‌باشد. ما بر این باوریم که فرآیند بهبود سازمانی با تشخیص مسائل و دغدغه‏ های هر شرکت آغاز و پس از انجام مراحل مقتضی و مناسب، سرانجام به وسیله ارزیابی تلاشهایی که در راه تغییر انجام شده است ادامه می‏یابد. بهبود مداوم و مستمری که از این طریق حاصل می‏شود، باعث ارتقای عملکرد شرکت و بالا رفتن موقعیت کسب و کار در دنیای رقابت خواهد شد.

هدف ما در گروه ماموت این است كه در((كار خود بهترین باشیم))و این امر راه گشای ما درطراحی و تولید محصولاتی متمایز از جمله با كیفیت ترین و امن ترین تریلرها،مقاوم ترین ساندویچ پانل ها، انواع كانكس های مسكونی و كارگاهی، اتاق های ایزوله و اتاق های حمل بار، سازه های سنگین فلزی و سوله و همچنین كشنده ها و كامیون های اسكانیا می باشد كارخانه ماموت در دبی امارات نیز به عنوان بزرگترین كارخانه بتن دنیا و كارخانه سازه ماموت واقع در كرج و كارخانه تولید اسكانیا واقع در كاسپین قزوین و همچنین از كارخانه قطعات پیش ساخته بتن مهرسا در بم نام برد.

کليه حقوق اين سايت متعلق به مجتمع صنعتی ماموت می‌باشد. Copyright © 2009 - 2018 MammutCo.com